Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS Puławy rządzi a nam prawdziwym zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy zwolennicy Pani Dyrektor.Sączycie podłym jadem a nie lepiej było by pisać o jej zasługach a nie wylewać pomyje na PIS Myślę, że zabrakło tu jeszcze parę zasług pani dyrektor z długiej listy, których w komentarzach nie wymieniacie: zawsze lojalna wobec pracowników, uczciwość nieskazitelna, kreatywna i pomysłowa (odświeżyła i  siłami swoich kochanych, uczynnych pracowników kawał LOKU, jak również nie tylko wygnała z tejże siedziby niewinne gołąbki, ale też firmy zasiedziałe tutaj od lat.) To wulkan energii a nie kobieta. Dwa zaszczytne stanowiska za dwie marne pensyjki w jednym czasie pracy – Dyrektor publicznej  i niepublicznej szkoły. Do tego super ogrodniczka - szkołę niepubliczna niepłatną  jak jemiołę zaszczepiła  na publicznej - czyż to nie jest wulkan ekonomii, taki lokalny minister finansów. A wy tam o jakieś szafeczki szatniowe się spieracie, o kawałek blachy . Nie przystoi. Tak kobieta kochała wszystkich swoich pracowników miłością bez granic…i tak ją załatwić;  fe , nieładnie , przecież medal jej się za te zasługi należał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje z PiS w ramach Dojnej Zmiany zwalniają Panią Dyrektor I LO imienia księcia Adama Jerzego Czartoryskiego, a swojej patologicznej plagiatorki pani Małgorzaty Górskiej Lenartowicz z PiS Puławy nie zamierzają zwolnić. Wręcz przeciwnie. Wywierają presję aby oszustkę i PLAGIATORKĘ jaką jest niewątpliwe pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy chronić! Pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy dokonała PLAGIATU swojej pracy magisterskiej! Każdy PLAGIATOR to jednocześnie oszust i ZŁODZIEJ! Oszust bo twierdzi, że samodzielnie napisał swoją pracę magisterską. Złodziej bo ukradł cudzą własność intelektualną! Pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy to PLAGIATOR, OSZUST i ZŁODZIEJ! PiS Puławy rządzi a nam prawdziwym zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości WSTYD!
 Pana pracę splagiatowała??? Bo jeśli tak, to trzeba się cieszyć, że takie dzieło Pan wytworzył, że inni je kopiują. A jeśli nie, i autor nie interweniuje, to Panu nic do tego i pisanie o tym w każdym poście jest ci najmniej nudne i żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nudne wciąż o Pani Górskiej, to rozmowa o Pani Dyrektor i jej folwarku, a rozmówca jak mantra o Pani Górskiej, to na inną rozmowę. Coś się komuś włączyło i nie może się odłączyć......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
150cm na obcasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czymże się tu chwalić?Maturami?Skoro nie dopuszcza się do egzaminu takiej ilości uczniów,to można mówić o sukcesie?W klasie mojego syna poziom nauczania był żenujący,gdyby nie korepetycje więcej niż połowy klasy z przedmiotów maturalnych,byłoby kiepsko.Z drugiej strony o jakim poziomie nauczania mozna mówić,skoro do szkoły przyjmuje się uczniów ze średnią ok.3.00 po to,aby zapełnić klasy.Porażka.To nie to samo liceum,które ja kończyłam.Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponizej średniej 3.0. też przyjmują,niestety.Z moją córka do klasy chodzą również takie osoby.W zasadzie nie ma żadnych progów procentowych.Musi zgadzać się ilość.A starostwo na ten proceder "wypełniania"klas na siłę pozwalało od dawna i w ten sposób powstawały sztuczne twory,z których połowy nie dopuszczano do matury.Dalej chwalcie się 100% zdawalnością matur,tylko powiedzcie,ile osób z klasy przystępuje do egzamin i ile To kosztuje rodziców!.To musi wreszcie ktoś ukrócić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS Puławy rządzi a nam prawdziwym zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak daję plus to wskakuje minus a nawet kilka i odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daję plus a wskakuje minus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniacze z PiS zwalczają Panią Dyrektor I LO a jednocześnie w swoich szeregach tolerują Panią Małgorzatę Górska Lenartowicz z PiS Puławy która skalała się licznymi czynami kryminalnymi takimi choćby jak PLAGIATU swojej pracy magisterskiej! W przeszłości pani Małgorzata Górska Lenartowicz kierowała zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym FAŁSZOWANIEM PODPISÓW dla różnych Komitetów Wyborczych! Z tego nielegalnego procederu pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy czerpała korzyści materialne! Pieniacze z PiS Puławy to Smaga, Gorgol, Rzepkowski, Ziomka i Lenartowicz! PiS Puławy rządzi a nam prawdziwym zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"big brother"puławski działa oj taaaak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy teraz te wszystkie "chore psychicznie" anglistki nagle ozdrowieją, żeby wrócić do pracy? Klasy maturalne czekają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej żałosne jest to że tzw genialne nauczycielki obrończynie uciśnionych oblepiły szkołę substancją która na stałe do niej przylgnęła a za chwilę będą miały pretensje że ta substancja nieprzyjemnie pachnie. Można????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorgol to człowiek renesansu. Obskoczył w ramach koryta wszystkie partie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako rodzic mam pretensje o to że moje dziecko w klasie do matury przychodzi do domu i mówi że nie miało trzech czy czterech lekcji. Polski, angielski, w f. To co mam robić? Matura za chwilę. To jest szkoła? To skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi rodzicu! To jest sytuacja przejściowa. A szkoła organizuje przecież zastępstwa na lekcjach,prawda? Więc lekcje się odbywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale matura mojego dziecka nie jest przejściowa chyba nie? Jak zda ja słabo to co? Ludzie! Ta szkoła to porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe. Panie nauczycielki które teraz szczują na dyrektorkę mają z nią zdjęcia z wyjazdów,plaż i imprez. Wszystkie uśmiechnięte, czułe objęte. Halo, panie matematyczki!!! Nie pamiętacie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był foto szop:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...